Tulipánový měsíc

Email z 2. 5. 2016:

Dobrý den pane Havlíčková,

ještě jednou velký dík vaší škole i žákům za podporu projektu „Tulipánový měsíc“ Díky vašim obrázkům se podařilo Nemocnici na Pleši doslova rozzářit.

V příloze vám zasíláme malou prezantaci k průběhu projektu. Další informace a fotogalerie je k dispozici na našich webových stránkách www.amelie-zs.cz.

Přejeme krásné jaro, děkujeme za spolupráci a těšíme se příští rok.

Prezentace projektu Tulipánový měsíc.pptx (2141734)
Bc. Hana Plšková
koordinátorka dobrovolníků
Amelie, z.s., Šaldova 15, 180 00 Praha 8 – Karlín

GSM: +420 733 640 872
dobrovolnici@amelie-zs.cz

„TULIPÁNOVÝ MĚSÍC – přivolejme s jarem i naději“ je název projektu, kterého se zúčastnili žáci naší základní školy. Tématem bylo ztvárnění tulipánů různými výtvarnými technikami. Takto vytvořená díla budou použita pro výzdobu onkologických klinik v nemocnicích v Praze a Nové Vsi pod Pleší, a to zejména prostor s nejmenšími pacienty. Doufáme, že spolu s našimi obrázky vstoupí radost a krása i do míst, kde je jich potřeba.