Zpravodaj LEDEN

nejprve bychom se zmínili o velmi zdařilé akci, kterou jsme si naplánovali hned po vánočních prázdninách. Někteří žáci si místo návratu do školních lavic ještě užívali jednodenní lyžování na Monínci s instruktory, ti zkušenější pod dohledem učitelek naší školy.  Ve čtvrtek se už všichni společně pustili do učení, protože pololetní vysvědčení se rychle blížilo.

V pátek 19. ledna odpoledne si ti žáci, kteří byli zapojeni do říjnové akce „10 000 kroků“ užívali získanou odměnu, a to odpoledne při bowlingu ve Svatém Poli.

O týden později, 26. ledna, probíhal pro všechny školáky preventivní program „Svět a já“. Další dva dny projektu se uskuteční v únoru.

Odměnou za pololetní vysvědčení pro žáky ZŠ byl výlet do příbramského kina.

Přejeme našim žákům do druhého pololetí hodně školních úspěchů, spokojenosti a radosti nejen ve škole, ale i při dalších plánovaných akcích.